hotline
darcekovy-kupon

Najbližšie tréningy

Vyberte si termín tréningu

Oslávte s nami 10 rokov a vyhrajte špeciálny narodeninový tréning

Oslávte s nami 10 rokov a vyhrajte špeciálny narodeninový tréning

 

 

Prečo súťažíme?

SuperDRIVE oslavuje v novembri 10 rokov! Od založenia naše tréningy absolvovalo viac ako 37.000 vodičov a tak veríme, že sme pomohli zvýšiť bezpečnosť na slovenských cestách. Vážime si našich fanúšikov a zákazníkov a chceme to s vami pekne osláviť :-)

 

O čo súťažíme?

V nedeľu 3.12. vám nadelíme narodeninový tréning, kde spoločne skrotíme veľa koní :-) Čaká vás gangsterská otočka, jazda cez ručnú brzdu v klznej zátačke a možno dôjde aj na nejaký ten drift ;-) K tomu možnosť vyskúšať si najnovší model BMW, rady skúseného inštruktora a zážitok, na ktorý nezabudnete.

 

Dopoludnie plné adrenalínu môže vyhrať 5 z vás!

 

Ako sa môžete zapojiť?

Stačí sa stať fanúšikom stránky SuperdriveSK a okomentovať príspevok oznamujúci súťaž TU - v komentári uviesť, prečo práve Vy by ste chceli vyhrať miesto na narodeninovom tréningu.

Zo všetkých účastníkov, ktorí splnia podmienky súťaže vyberieme piatich, ktorí získajú 1 miesto na narodeninovom tréningu 3. decembra v Trenčíne. Výhru je možné aj venovať ;-)

 

 

Súťaž prebieha od 6.11. do 24.11.2017.

   

Výhercov zverejníme na Facebooku SuperDrive v pondelok 27.11.2017.

  

Veľa šťastia!

 

 

Podmienky súťaže:

 

- Účastník súťaže musí byť starší ako 18 rokov.

 

- Účastník súťaže musí označiť facebookový profil SuperDrive (https://www.facebook.com/superdriveSK/) ako “To sa mi páči”.

 

- Účastník musí okomentovať príspevok oznamujúci súťaž na Facebookovej stránke SuperDrive a odpovedať na otázku "Prečo by ste práve Vy chceli vyhrať miesto na narodeninovom tréningu SuperDRIVE?".

 

- Zo všetkých účastníkov bude vybraných 5 výhercov.

 

- Výhercov zverejníme na Facebooku SuperDrive v pondelok 27.11.2017.

 

- Výhru je možné darovať. Účastník tréningu musí byť starší ako 18 rokov a vlastniť vodičský preukaz.

 

- Výhercovia musia na tréningu použiť vlastné osobné vozidlo. Prenájom vozidla nie je súčasťou výhry.

 

 

 

 

Úplné pravidlá súťaže

 

 

1. Súťaž organizuje spoločnosť SuperDrive, s.r.o., so sídlom Nedožery - Brezany, Nedožerského 64, PSČ 972 12, IČ: 36852996, zapísaná v obchodnom registri Okr. súdu Trenčín, Vložka číslo: 18458/R (ďalej len “SuperDrive” alebo „organizátor“). Účasť v Súťaži je zdarma a nie je podmienená nákupom služieb spoločnosti SuperDrive.

 

 

2. Súťaž trvá od 6.11.2017 do 24.11.2017. Súťaží sa o špeciálny poldenný tréning školy šmyku v tréningovom centre Trenčín dňa 3.12.2017 od 8:30. Výhercovia budú zverejnení 27.11.2017 (pondelok) na Facebookovej stránke SuperDrive. 

 

 

3. Záujemca o účasť v súťaži musí byť aktívny užívateľ Facebooku a musí na ňom teda mať profil. Záujemca musí mať označenú Facebookovú stránku SuperDrive ako “ To sa mi páči” a zároveň okomentovať príspevok  oznamujúci súťaž na FB stránke SuperDrive - v komentári odpovedať na otázku: "Prečo by ste práve Vy chceli vyhrať miesto na narodeninovom tréningu SuperDRIVE?"

 

 

4. Päť výhercov bude vybraných zo všetkých záujemcov o účasť v súťaži, ktorí splnili vyššie uvedené podmienky.

 

 

5. Výhercom, resp. účastníkom tréningu musí byť osoba staršia ako 18 rokov vlastniaca vodičský preukaz skupiny B.

 

 

6. Výherca, resp. účastník tréningu musí na tréningu použiť vlastné osobné vozidlo. Zapožičanie vozidla nie je súčasťou výhry.

 

 

7. Výhercovia budú o výhre oboznámení na Facebookovej stránke SuperDrive dňa 27.11.2017.

 

  

8. Výherca musí po skončení súťaže kontaktovať organizátora správou cez platformu Facebook a odoslať potrebné kontaktné údaje podľe pokynov organizátora. Pokiaľ výherca nedodá kontaktné údaje do 48 hodin, výhra prepadá v prospech organizátora. Výhra účastníka súťaže, ktorú z dôvodou spočívajúcich nie na strane organizátora nebude možné využíť, prepadá v prospech organizátora. Organizátor nezodpovedá za nedoručenie oznámenia o výhre z dôvodov spočívajúcích na strane účastníka súťaže alebo poskytovateľa služieb elektronických komunikácií.

 

 

9. Súťažiaci účasťou v súťaži udeľuje organizátorovi súhlas s tým, aby spracoval jeho kontaktné údaje nutné pre prevzatie výhry. Ďalej súhlasí s tým, že meno výherca bude uverejnené na facebookovej stránke poriadateľa.

 

 

10. Na výhru nevzniká právný nárok a nie je možné ju vymeniť za hotovosť ani miesto nej požadovať iné plnenie, napríklad účasť na inom tréningu organizovanom SuperDrive. Výhru v súťaži nie je možné vymáhať súdnou cestou.

  

 

11. Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá alebo podmienky súťaže vrátane zmeny doby jej trvania, či súťaž kedykoľvek ukončiť bez náhrady, a to s účinnosťou odo dňa uverejnenia na internetových stránkach www.superdrive.sk.

  

 

12. Účastník splnením podmienok súťaže a teda zaradením do súťaže súhlasí s pravidlami a podmienkami súťaže v plnom rozsahu.

 

 

13. Súťaž organizuje spoločnosť SuperDrive s.r.o. z vlastnej iniciatívy a nezávisle na portáli www.facebook.com. Nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook a nijako s ňou nesúvisí. Účastník kompletne oslobodzuje spoločnosť Facebook od akýchkoľvek záväzkov.