hotline
darcekovy-kupon

Najbližšie tréningy

Vyberte si termín tréningu

Kontakt

 

SuperDRIVE Event & Media s.r.o.


adresa:    Rožňavská 34 
                821 04  Bratislava
IČO:         46 185 887 
IČ DPH :   SK 2023 276 607
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel s.r.o., vložka číslo: 73144/B

 

 

Tím Motorevent

peter-kristin

Peter KRIŠTÍN

konateľ, Sales

mobil: +421 903 054 621
email: peter.kristin@motorevent.sk Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
jazyky: svkczeeng

thomas-woetzel

Thomas WOETZEL

Konateľ, International customer

mobil: +421 911 667 702
email: thomas.woetzel@motorevent.sk Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
jazyky: ger eng

maros-cabak

Maroš ČABÁK

PR and Event Management

mobil: +421 903 758 198
email: marian.cabak@motorevent.sk Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
jazyky: svkczeeng

tomas-kovac

Tomáš KOVÁČ

SKI/MOTO event manager

email: tomas.kovac@motorevent.sk Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
jazyky: svkczeeng ger

juraj_kristin

Juraj KRIŠTÍN

Faktúry, financie

mobil: +421 903 514 583
email: juraj.kristin@motorevent.sk Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
jazyky: svkczeeng ger

 

Historia spoločnosti

 

Ako SuperDRIVE sa od roku 2007 snažíme našim klientom v oblasti automobilov a motorizmu prinášať nie len kvalitné tréningy a preškoľovanie, ale aj celkový kvalitný servis a nezabudnuteľné zážitky. Cítili sme, že našim klientom dokáźeme ponúknuť oveľa viac. Sortiment našich služieb sme preto rozšírili a postavili na novú úroveň - práve vytvorením špecializovanej eventovej agentúry SuperDRIVE Event & Media, alebo v skratke MOTOREVENT.sk

V priebehu viac než 5 rokov naše služby na úrovni jednotlivcov, firiem, alebo eventov spoznalo už vyše 10 000 klientov. Naši špecializovaní a cerfitikovaní inštruktori vykonali viac než 500 rôznych tréningov a niekoľko desiatok na mieru pripravených eventov. Množstvom realizovaných podujatí a skúsenosťami na Slovensku celkom iste nemáme alternatívu.

MOTOREVENT.sk teda okrem klasického súboru činností, známeho ľudovo ako ŠKOLA ŠMYKU - správne Škola Bezpečnej Jazdy postará aj o vaše zážitky v nasledovných oblastiach:

- karting/motokáry

- jazda na okruhu

- drifting / jazda kontrolovaným šmykom